Perspektywiczny Klub Piłkarski Piła

Awans juniorów młodszych i starszych do ligi wojewódzkiej, seniorów do A-klasy – to najważniejsze sportowe sukcesy piłkarzy KP Piła w 2019 roku. Po myśli Klubu przebiegały również wyzwania finansowo-organizacyjne, do których zaliczyć można:  powiększenie się liczby sponsorów, utworzenie Akademii Klubu Piłkarskiego MOSiR Piła, powstanie klasy patronackiej przy Szkole Podstawowej nr 5, czy współpracę z Lechem Poznań. Piłkarze wszystkich grup wiekowych, trenerzy, działacze, sponsorzy oraz kibice, podsumowali miniony rok w Sali Miejskiej Inwest-Parku.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KP Piła, PP24.info.pl; zdjęcie: KP Piła /Robert Judycki/

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki