Pewna wygrana pilanek

Zawodniczki Enea PTPS Piła w meczu 2 kolejki Ligi Siatkówki Kobiet pewnie, 3:0 pokonały MKS Dąbrowa Górnicza. MVP spotkania wybrana została Dorota Wilk.

REKLAMA

Pilanki po dobrym lecz przegranym meczu z Impelem Wrocław (1:3) chciały odnieś pierwsze ligowe zwycięstwo inaugurując tym samym rozgrywki LSK na hali przy Żeromskiego.

Pierwszego seta lepiej zaczęły zawodniczki z Dąbrowy Górniczej i wypracowały sobie kilkupunktową zaliczkę. Pilanki jednak szybko zareagowały i dogoniły stan meczu przejmując inicjatywę. Pilanki zaczęły dobrze grać z kontrataków i popełniały znacznie mniej błędów co pozwoliło im wygrać pierwszego seta do 18.

Kolejny set łudząco przypominał pierwszą odsłonę. Dobrze w pilskiej ekipie prezentowała się atakująca, Dajana Bosković. Pilanki już na początku wypracowały sobie przewagę, której nie oddały już do końca seta. Trenerka zawodniczek z Dąbrowy Górniczej ratowała się zmianami, które jednak nic nie wniosły i pilanki w meczu prowadziły już 2:0.

Trzeci set dostarczył najwięcej emocji. Zawodniczki z Dąbrowy mocno postraszyły na początku pilanki, które długo musiały gonić wynik. Pilanki jednak powróciły do dobrej dyspozycji z pierwszych dwóch setów i zaczęły punktować rywalki. Ostateczni podopieczne Jacka Pasińskiego wygrały seta do 17 i mogły się cieszyć z pierwszych trzech punktów w sezonie.

 MVP spotkania wybrana zostały rozgrywająca pilskiej ekipy, Dorota Wilk.

Enea PTPS Piła – MKS Dąbrowa Górnicza 3:0
(25:18; 25:20; 25:17)

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Enea PTPS Piła; zdjęcie: Enea PTPS Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki