Piła do czarnkowian – pracujecie u nas!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 7)

 

Trwa kampania „Pracuj w Pile”. Tym razem, jej uczestnicy zachęcali mieszkańców Czarnkowa, do zapoznania się z ofertami pilskiego runku pracy.  Był to trzeci wyjazd – po Chodzieży i Wałczu - w ramach kampanii „Pracuj w Pile”.
 

REKLAMA

Przypomnijmy: "Pracuj w Pile" to odpowiedź władz miasta, na rosnące zapotrzebowanie przedsiębiorców na kadrę pracowniczą. Jej niedobór związany jest: z niskim wskaźnikiem bezrobocia (4 procent), a także planami nowych inwestorów budujących fabryki w strefie przemysłowej oraz dynamicznie rozwijającymi się firmami, które w Pile funkcjonują od dawna.  Stąd pomysł władz Piły o rozpoczęciu kampanii koordynowanej przez Inwest-Park, która ma pomóc firmom w prezentacji ich ofert pracy.

Do tej pory kampania zawitała do Chodzieży i Wałcza. Wczoraj natomiast, zastępca prezydenta Piły  Beata Dudzińska, wspólnie z przedstawicielami Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski, Inwest-Parku oraz współpracownikami z pilskiego ratusza odwiedzili Czarnków.
  
- Kampania jest skierowana szczególnie do osób, które na co dzień dojeżdżają do dużych ośrodków miejskich takich jak Poznań, Bydgoszcz czy Szczecin i obejmuje miasta ościenne w promieniu 70 kilometrów od Piły. Oferty powinny zainteresować różne grupy pracownicze: od osób niewykwalifikowanych, przez specjalistów, po managerów. Celem jest również przybliżenie firm, których w Pile sukcesywnie przybywa – relacjonuje Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły.
 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, UM Piły, zdjęcia: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki