Piła kulturalnie – co nowego w weekend?

REKLAMA

Co przygotowało Regionalne Centrum Kultury?

Już w piątek 14 lipca o godz. 22.00 na Bulwarach Châtellerault odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Kino plenerowe”. Tym razem widzowie obejrzą pod chmurką komediodramat w reżyserii Kingi Dębskiej „Moje córki krowy”. W rolach głównych m.in. Agata Kulesza, Gabriela Muskała, Marian Dziędziel i Marcin Dorociński. Kto jeszcze nie widział premiery z zeszłego roku, może nadrobić zaległości. Wstęp bezpłatny.

 W sobotę 15 lipca  o godz. 21.00 na placu Konstytucji 3 Maja odbędzie się Wieczorek Orientalny w wykonaniu zespołu Bellyor Dance Piła. W programie lekcja tańca orientalnego.

Z kolei w niedzielę 16 lipca o godz. 10.00 w Parku Miejskim przy fontannie ćwiczenia jogi, czyli spotkanie z cyklu „Joga w Parku”.

O godz. 18.00 po raz kolejny pilanie będą mogli wysłuchać dobrej muzyki. Tym razem podczas „Parkowych spotkań”  w Parku Miejskim odbędzie się koncert największych przebojów muzyki miłosnej w wykonaniu zespołu Artes Ensemble "Miłość to niebo na ziemi". Wstęp wolny.

Na co do kina?


Kino Helios przygotowało na weekend dwie premiery. Coś dla najmłodszych i trochę starszych. „Rock dog. Pies ma głos” to animowana komedia o psie o imieniu Bono, który postanawia zostać gwiazdą rocka.Fanów człowieka-pająka z pewnością ucieszy kolejna odsłona jego przygód. „Spider-Man: Homecoming” już w piątek trafi do polskich kin.

 

 Pełny repertuar Heliosa dostępny tutaj: www.helios.pl/28,Pila/Repertuar/.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marika Naskręt, RCK, Helios

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki