Piła potrafi pomagać! BRAWO!

Wspaniałe efekty przyniosła w Pile weekendowa rejestracja potencjalnych dawców szpiku „Dzień Dawcy Szpiku dla Michała i Innych”.  Podczas akcji wolontariusze zarejestrowali 919 nowych osób, których dane trafiły do Centralnego Rejestru Niespokrewnionych Dawców Szpiku. Przypomnijmy, że rejestrację zainicjowała i zorganizowała Fundacja DKMS, a w naszym mieście wsparły ją: Inwest-Park, Galerie VIVO! I Atrium Kasztanowa oraz Parafii pw. Najświętszej Marii Panny Wspomożenia Wiernych. Świetnie spisali się również rówieśnicy Michałka, którzy w  piątek na ulicach naszego miasta,  zachęcali do zapisania się do rejestru potencjalnych dawców. O liczne rejestrowanie się, apelował do pilan prezydent Piotr Głowski.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski: Inwest-Park; zdjęcia: Inwest-Park

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki