Piła się nosi... z pomocą! Coś dla dzieci i dla mam

Wczoraj rozpoczyna się zbiórka artykułów szkolnych dla pilskich przedszkoli publicznych. Akcja potrwa do 15 grudnia tego roku. Inicjatorkami zbiórki są panie działające w pilskiej grupie chustowej, które propagują noszenie dzieci w specjalnych chustach.

REKLAMA

Zbiórka przyborów szkolnych, takich jak na przykład papier, kredki, pisaki, klej, plastelina potrwa miesiąc. Ma ona na celu doposażenie pilskich przedszkoli. Artykuły można przynosić do Power Banku przy ul. Wyspiańskiego 8, galerii VIVO! w specjalnie wyznaczone miejsce i do sklepu Pieluchowanie Wielorazowe przy al. Niepodległości 21. Punktem kulminacyjnym akcji będzie wydarzenie 2 grudnia w pilskiej galerii VIVO!, gdzie w godzinach 10.00-18.00 odbędą się konsultacje z doradcami chustowymi, promotorem karmienia piersią oraz specjalistą od pieluch wielorazowych. Organizatorki zapowiadają także atrakcje dla dzieci. Na wydarzenie zapraszamy nie tylko kobiety spodziewające się dzieci, młode mamy, a także wszystkich, którzy chcieliby zrobić coś dobrego dla najmłodszych pilan.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marika Naskręt, Karolina Rachfał, zdjęcie: Karolina Rachfał

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki