Pijany jechał do dzieci i partnerki

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie, miał 28-letni mieszkaniec gminy Szydłowo, który uderzył w drzewo samochodem Honda Accord, a następnie uciekła z miejsca zdarzenia.

REKLAMA

Do wypadku doszło 26 listopada po godzinie 19.00 na terenie gminy Szydłowo. Policja dowiedziała się o wszystkim od świadka, który podczas zgłoszenia poinformował także dyżurnego, że z rozbitej Hondy Accord uciekł  zakrwawiony mężczyzna. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Pile i Posterunku Policji w Kaczorach przystąpili do poszukiwań  i po kilkudziesięciu minutach ustalili, że sprawcą zdarzenia jest 28-letni mieszkaniec gminy Szydłowo., który jak się okazało z miejsca wypadku uciekł do domu.

„Funkcjonariusze na miejscu zastali także dwoje dzieci w wieku 1 i 3 lat oraz konkubinę w zaawansowanej ciąży. Kobieta poinformowała, że to ona kierowała samochodem, próbując bronić swojego partnera. Jednak po chwili kobieta zmieniła zdanie i powiedziała prawdę. Mężczyzna również przyznał się, że wcześniej pił alkohol i wracał do domu ze spotkania.” - czytamy na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Podczas badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu okazało się, że mężczyzna miał  ponad dwa promile alkoholu. W tej sytuacji został on zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 5 lat więzienia.
 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, KPP w PIle; zdjęcie: pp24.info.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki