Pilska OSP RW wśród najlepszych w Polsce

Znakomicie spisała się pilska drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne, która w XIII Mistrzostwach Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym, zdobyła 10 miejsce. W konkurencji  „holowanie łodzi wiosłowej łodzią motorową wraz z manewrowaniem” natomiast, pilanie wywalczyli trzecią lokatę. Zawody rozegrano w Licheniu Starym, a OSP RW w Pile reprezentowali:   Karol Subdarzewski - stermotorzysta, Przemysław Chodynicki, Radosław Kłosiński, Bartosz Zwoliński. Kierownikiem drużyny był Wojciech Fiołka.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Leszek Szweda; zdjęcie: Marek Ciesielski Polska Press Grupa

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki