Pilskie morsy otwierają sezon kąpielowy

W niedzielę 12 listopada na Płotkach sezon kąpielowy rozpocznie  Pilski Klub Morsów „EUFORIA”.

REKLAMA

- Tym razem nie będzie „przebieranki”. Jedynym wyróżnikiem kąpiących się będą klubowe nakrycia głowy. Na kostiumowe kąpiele przyjdzie czas później, gdy lód skuje wody jeziora. Zapraszamy kibiców by podtrzymywali nas na duchu, zapraszamy morsów i foczki do kąpieli, zapraszamy niezdecydowanych by zobaczyli, że nie jest to takie straszne jak się wydaje. popatrzcie, a sami się przekonacie Tradycyjnie wchodzimy do wody o godzinie 12.oo, trzeba więc przybyć wcześniej by uczestniczyć w rozgrzewce, bo „na zimno” do wody wchodzić nie należy -   zaprasza Jan „Mors” Balcerzak.
 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Pilski Klub Morsów EUFORIA; zdjęcie: Pilski Klub Morsów EUFORIA

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki