Policjantka z Piły 3 w MP Policji w Kolarstwie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

Pierwsze Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie odbyły się 4 sierpnia na tej samej trasie, co ostatni etap 74. wyścigu Tour de Pologne. Do pokonania pętli długości 58 kilometrów wokół Bukowiny Tatrzańskiej stanęło 50 policjantów z całej Polski. Wśród kobiet trzecie miejsce wywalczyła podkomisarz Anna Starzyńska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

REKLAMA

Okazją do zorganizowania I Mistrzostw Polski Policji w Kolarstwie Szosowym,  był Wyścig Tour de Pologne dla Amatorów. Amatorzy  przejechali taką samą trasą co zawodowcy z wieloma podjazdami - w tym słynną „ścianę Bukowina”, która stanowi nie lada wyzwanie dla każdego entuzjasty jazdy na dwóch kółkach.

Świetnie wśród kobiet spisała się podkom. Anna Starzyńska z Komendy Powiatowej Policji w Pile (na zdjęciu w czerwonych spodenkach), która z czasem 2:47:49 wywalczyła 3 miejsce. Wygrała starsza posterunkowa Izabela Kłosowska z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, a drugie miejsce zdobyła sierżant Anna Kędra z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.
 
„W całym peletonie amatorów panowała wspaniała sportowa atmosfera. Mocniejsi wspierali słabszych, pomagając im na trudnych odcinkach. Choć trasa nie była łatwa, a do tego upał dał się we znaki zawodnikom to wszyscy walczyli o jak najlepszy wynik na mecie.' - czytamy na stronie internetowej KPP w Pile.Pani Annie serdecznie gratulujemy.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, KPP w Pile, zdjęcia: KGP, KWP w Krakowie

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki