Polonia zaprasza przedsiębiorców na śniadanie

01.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #sport   #sponsoring   #żużel   #polonia piła   #klub biznesu   #śniadanie biznesowe   #zaproszenie   

4 października w restauracji "Stajnia" odbędzie się premierowe śniadanie Klubu Biznesu Polonii Piła. Celem Klubu Biznesu Polonii jest pozyskiwanie funduszy na funkcjonowanie klubu żużlowego, rozwój drużyny i jej udział w rozgrywkach ligowych oraz szkolenie zawodników. 

- Każdy podmiot sportowy potrzebuje osób, które będą go sponsorowały. Jednakże pozyskanie darczyńców wcale nie jest zadaniem tak prostym, jak mogłoby się wydawać.Właśnie dlatego Zarząd Polonii postanowił stworzyć modny i sprawdzony ostatnio w klubach sportowych Klub Biznesu - mówią działacze Polonii Piła.
 
Kluby Biznesu działają już przy dziesięciu polskich klubach sportowych i zrzeszają wokół nich  przedsiębiorców. Biznesmeni biorąc udział w organizowanych cyklicznie Śniadaniach Biznesowych spotykają się z przedstawicielami innych firm, dzięki czemu mogą nawiązać z nimi kontakty, przedstawiać im swoje usługi oraz zapoznać się z prezentowanymi ofertami. Kluby biznesu działające na terenie całej Polski należą do Partnerskich Klubów Biznesu. Obecnie do projektu przyłączyło się już 2 tysiące firm z całego kraju. Dzięki temu przedsiębiorcy przyłączający się do organizacji mają możliwość nawiązywania kontaktów z firmami zarówno ze swojej okolicy, jak i z innych miast. Jednakże możliwość poszerzenia listy kontaktów nie jest jedynym plusem przynależności do Klubu Biznesu. Firmy należące do organizacji mają również ułatwione zadanie w zwiększaniu zasięgu swoich firm. Ponadto KB pomagają przedsiębiorcom w planowaniu oszczędności oraz wdrażaniu nowych technik sprzedaży oferowanych produktów i usług.
 
Klub Biznesu organizuje również dla swoich członków różnego rodzaju spotkania integracyjne, na których poza rozmowami z innymi przedsiębiorcami jest okazja do dobrej zabawy i przede wszystkim budowania relacji, które obok sprawnego zarządzania są kluczem w funkcjonowaniu firm. Klubowicze mają zatem możliwość między innymi wyjazdów na mecze swojej drużyny, mecze ligi mistrzów czy też Reprezentacji Polski, grę w golfa, pojedynki na torze gokartowym, strzelanie lub degustację alkoholi z całego świata.
 
Jak widać, zalet jest wiele i ze względu choćby na nie warto dokładniej przyjrzeć się tej organizacji.Korzyści płynące zarówno dla członków Klubu Biznesu, jak i dla drużyny wydają się być przekonujące. Nie ma się więc co dziwić, że twórcy KB zachęcają przedsiębiorców, do tego, by się do nich przyłączyli. Dlatego w ostatnim czasie taki właśnie Klub Biznesu powstał przy klubie żużlowym Polonia Piła, zaś już w środę 4 października odbędzie się tam pierwsze, premierowe Śniadanie Biznesowe.
 
Na spotkanie biznesowe mogą przyjść osoby, które prowadzą własne biznesy, lub reprezentują dane firmy. Przed wzięciem udziału w spotkaniu należy przygotować krótką ustną prezentację na temat firmy, w imieniu której się występuje oraz oferowanych przez nią usług. Warto również zastanowić się nad tym, jakich kontaktów poszukuje aktualnie reprezentowane przedsiębiorstwo, by móc łatwiej odnaleźć je wśród pozostałych firm uczestniczących w wydarzeniu. 
 
Jak informują organizatorzy, śniadanie rozpoczynie się od prezentacji przedstawiającej założenia Klubu Biznesu. Następnie każda z firm będzie miała minutę na zaprezentowanie się i przedstawienie swoich usług. Po prezentacjach będzie czas na rozmowy biznesowe z wybranymi uczestnikami śniadania. 
 
- Jako klub mamy grono sponsorów, które jest z nami od dawna, chcemy wokół klubu jeszcze bardziej zintegrować tych ludzi i firmy, a także przyciągnąć kolejnych, którzy będą razem z nami budowali swoje kontakty biznesowe i odnosili sukcesy. Osoby zainteresowane projektem Klubu Biznesu mogą znaleźć więcej informacji na naszej stronie internetowej www.poloniapila.com lub na fanpage na facebooku www.facebook.com/poloniabiznesklub. Jednocześnie zachęcamy do rejestrowania się na nasze pierwsze spotkanie - https://sniadaniepoloniabiznes.evenea.pl/ -  tłumaczy Tomasz Żentkowski, manager Klubu Żużlowego Polonia Piła.
 

 

To może Cię także zainteresować:
Pieniądze na bezpłatne porady prawne
13,6 litrów krwi od Tarpilu
Enea z PTPS-em na kolejny rok

red. | źródło: Piotr Gadzinowski, Polonia Piła; zdjęcie: Polonia Piła