Porażka z mistrzyniami Polski

Siatkarki Enea PTPS Piła przegrały 1:3 z Chemikiem Police, w meczu 4. kolejki Siatkarskiej Ligi Kobiet.

REKLAMA

Podopieczne Jacka Pasińskiego dobrze weszły w mecz i świetnie radziły sobie na siatce zmuszając zawodniczki z Polic do błędów. Trener Głuszak starał się reagować jednak wzięty czas na nic się nie zdał. Dobrze grały  Agata Babicz, Jesica Walker oraz Karolina Różycka i to głównie dzięki nim pilanki wygrały wyraźnie pierwszego seta do 17.

W drugim secie podrażnione zawodniczki z Polic zagrały dużo lepiej. Pilanki miały problemy z przyjęciem zagrywki, co starały się  nadrabiać dobrą grą w ataku. Niestety nasze siatkarki musiały uznać wyższość rywalek i na tablicy w setach było po jeden.

W trzecim secie gra długo toczyła się punkt za punkt. Siatkarki Enei PTPS Piła miały jednak problemy z przyjęciem dobrych zagrywek Agnieszki Bednarek – Kaszy i przegrały trzecią paartię do 17.

Czwarty set był bardzo podobny do trzeciej odsłony meczu. Siatkarki z Piły w pewnym momencie zdołały wypracować sobie przewagę jednak szybko zareagował trener gości i zespół z Polic wyrównał stan seta. W końcówce lepsze okazały się jednak zawodniczki Chemika wygrywając partię do 18 i całe spotkanie 3 do 1.

Enea PTPS Piła – Chemik Police 1:3
(25:17; 16:25; 17:25; 18:25)

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcie: Enea PTPS Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki