Posprzątajmy park przy Ceglanej

Zaprasza Klub Dobrego Klimatu, który w najbliższą niedzielę 11 października, organizuje akcję sprzątania rekreacyjnych terenów przy ulicy Ceglanej. Sprzątanie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 11:00, przy wejściu od strony skrzyżowania ulic: Ceglanej i Staromiejskiej. Polecamy!


REKLAMA

„To już druga akcja sprzątania Piły organizowana przez Klub Dobrego Klimatu. Poprzednio lokalni aktywiści ekologiczni uczestniczyli w akcji usuwania 10 ton odpadów z Rezerwatu Nietoperze w Starym Browarze.” - informują organizatorzy.

- Tym razem zapraszamy wszystkich mieszkańców do parku na Ceglanej. Wspólnie możemy sprawić, że z tego przyjemnego spacerowego miejsca znikną śmieci. Wierzymy, że w czystych i zadbanych miejscach ludzie rzadziej będą decydowali się na wyrzucenie śmieci na ziemię - mówi Grzegorz Marciniak Jr., współorganizator wydarzenia, członek Klubu Dobrego Klimatu – wraz z zaproszonymi organizacjami - inicjatora akcji.

- W organizację wydarzenia zaangażowani są m.in. wolontariusze Fundacji Pszczoła, ruchu Polska 2050, Eko Piły i Współdzielni. Firma Altvater Piła jako kolejny współorganizator niedzielnego sprzątania zapewni kontener na śmieci oraz worki i rękawice – zaznacza G. Marciniak Jr.

Sprzątanie parku przy Ceglanej rozpocznie się w niedzielę o godzinie 11:00, przy wejściu od strony skrzyżowania ulic: Ceglanej i Staromiejskiej. Polecamy!


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Klub Dobrego Klimatu; zdjęcie: Klub Dobrego Klimatu

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki