Powstał punkt rekrutacyjny

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 6)

 

Doradcy: zawodowy, personalny i finasowy, specjalista ds. funduszy europejskich, przedtawiciel Państwowej Inspekcji Pracy oraz psycholog - pelnić będą raz w miesiącu dyżur w nowootwartym punkcie rekrutacyjnym "PLatfarmy Praca".  Punkt znajduje się w budynku Inwest-Prku i będzie otwrty w każdy wtorek i czwartek miesiąca.

REKLAMA

Jak podkreśliła zastępca prezydenta Piły Beata Dudzińska, punkt rekrutacji "Platforma Praca" powstał jako kontunuacja Pilskich Subregionalnych Targów Pracy i Kariery i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie coraz trudniejszego, pilskiego rynku pracy. W Pile i w regionie już teraz bowiem brakuje wykwalifikowanych specjalistów, a liczne inwestycje w strefie przemysłowej spowodują wkrótce, że sytacja pogorszy się jeszcze bardziej.

- Punkt będzie otwarty w każdy wtorek i czwartek, w godzinach od 7.30 do 15.30. Na poszukujących pracy czekał będzie pracownik Inwest-Parku, który zna oferty "Platformy Praca", potrafi doradzić i przygotować wszystkie niezbędne dokumenty, a tym samym skutecznie pomóc osobom poszukującym pracy lub chcących ją zmienić. W każdy ostani czwartek miesiąca natomiast -  w godzinach od 14.00 do 15.30 - dyżurować będą doradcy: zawodowy, personalny i finansowy, specjalista ds. funduszy europejskich,  prawnik, przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy oraz psycholog. Będziemy się rownież starali - by prócz ekspertów - w dyżurach uczestniczyli także przedsiębiorcy planujący rekrutację większej liczby pracowników - deklaruje Beata Dudzińska.

- W naszych zasobach w tej chwili znajduje się ponad 140 pracy dla specjalistów niemal wszystkich zawodów - informuje Edyta Musiał, dyrektor Inwest-Parku w Pile.

Projekt Miasta i Inwest-Parku wspiera i czynnie w nim uczestniczy Izba Gospodarcza Pólnocnej Wielkopolski, która zrzesza największe firmy regionu.

- Wiążemy z tym projektem duże nadzieje i traktujemy go jako kontynuację akcji "Pracuj w Pile".  Liczymy,  że będzie to  narzędzie służące przedsiębiorcom w wyszukiwaniu konkretnych specjalistów, a pilanie i mieszkańcy regionu skorzystają z tej okazji i zamiast wyjeżdżać, będą za godziwe wynagrodzenie pracować tu na miejscu - mówi Grzegorz Marciniak, prezes IGPW.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowksi; zdjęcia: Piotr Gadzinowski

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki