Protest w obronie praw kobiet trwa. Dziś kolejne akcje

#ToJestWojna, pod takim hasłem będą dzisiaj protestować w naszym regionie obrońcy praw kobiet. Manifestacje odbędą się między innymi w Pile, w Złotowie i w Wałczu.


REKLAMA

Przypomnijmy: 22 października (czwartek) Trybunał Konstytucyjny Julii Przyłębskiej orzekł, że przepisy pozwalające na aborcję w przypadku ciężkiego uszkodzenia płodu, są niezgodne z konstytucją. Ta decyzja wywołała falę protestów tysięcy ludzi, którzy wyszli na ulice miast całej Polski.

 

Obrońcy praw kobiet manifestacje zapowiadają również na dzisiaj. W naszym regionie akcje protestacyjne pod hasłem #ToJestWojna odbędą się między innymi: w Pile, w Złotowie i w Wałczu.

W Pile manifestanci zapowiadają od godziny 16.15 blokadę ronda Jana Pawła II. W Złotowie o 16.30 rozpocznie się manifestacja pod biurem posła Prawa i Sprawiedliwości Marcina Porzucka, a w Wałczu protest rozpocznie się na placu Wolności o godzinie 19.00.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Straajk Kobiet Piła, PP24.info.pl; zdjęcie: Strajk Kobiet Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki