Przedsezonowe potyczki siatkarek PTPS-u

2:3 w towarzyskim meczu przegrały siatkarki Enei PTPS z drużyną Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz. Teraz pilanki  czekają mecze w towarzyskim turnieju, który rozpoczyna się dzisiaj w pilskiej hali MOSiR.

REKLAMA

Mecz z drużyną z Bydgoszczy odbył się w Jastrowiu. Pilanki świetnie rozpoczęły spotkanie wygrywając pierwsze dwa sety. Niestety w kolejnych dwóch, lepsze okazały się zawodniczki z Bydgoszczy.  Mecz rozstrzygnął się w tie-breaku, który wygrały siatkarki Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz.

Na okazję do rewanżu nie trzeba będzie czekać. Dzisiaj bowiem w pilskiej hali MOSiR, rozpoczyna się towarzyski turniej, w którym prócz zespołów: Enea PTPS Piła i Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz, zagra także drużyna Energa MKS Kalisz. Wstęp na turniej wolny. Poniżej terminarz gier. Polecamy!

TERMINARZ TURNIEJU:

PIĄTEK, 27.09.2019 r. godz. 18:00 - Enea PTPS Piła - Energa MKS Kalisz

SOBOTA, 28.09.2019 r. godz. 16:00 - Energa MKS - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

NIEDZIELA, 29.09.2019 r. godz. 12:00 -  Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Enea PTPS Piła

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Enea PTPS Piła; zdjęcie: Enea PTPS Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki