PTPS ma trzecią środkową

Sonia Kubacka, 24-letnia środkowa w nadchodzącym sezonie reprezentować będzie barwy pilskiego klubu – informuje biuro prasowe Enea PTPS Piła.


REKLAMA

Sonia Kubacka swoją przygodę z siatkówką rozpoczęła w klubie Culmen Chełmno, następnie grała w Jokerze Świecie. W sezonie 2017/2018 przeniosła się do pierwszoligowej E.Leclerc Radomki Radom, z którą awansowała do ekstraligi. W Radomiu spędziła trzy kolejne sezony. W nadchodzącym sezonie TAURON Ligi reprezentować będzie barwy Enea PTPS Piła.

- Zdecydowałam się na dołączenie do zespołu Enei PTPS-u ze względu na to, że chcę dalej się rozwijać i zdobywać doświadczenie, a najlepiej robić to w drużynie, która jest ambitna i waleczna. Mam nadzieję, że pod okiem trenera Zawieracza podniosę poziom swoich umiejętności, a jako drużyna pokażemy się z jak najlepszej strony. Znam większość dziewczyn, z niektórymi z nich grałam i wierzę, że będziemy w stanie po raz kolejny sprawić niespodziankę tak jak zrobiły to siatkarki z Piły w poprzednim sezonie – mówi S. Kubacka.

Sonia Kubacka jest trzecią środkową bloku, która reprezentować będzie barwy Enei PTPS-u Piła w sezonie 2020/2021, wcześniej pilski klub poinformował o pozostaniu na kolejny sezon Gabrieli Ponikowskiej i Judyty Gawlak.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Enea PTPS Piła; zdjęcie: E.Leclerc Radomka Radom /facebook/

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki