PTPS: Trzeci mecz i druga porażka

Podopieczne Jacka Pasińskiego w meczu 3. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet przegrały w Łodzi z ŁKS-em Commercecon Łódź..

REKLAMA

Pilanki po wyrównanym meczu we Wrocławiu i bardzo dobrym i wygranym meczu z Dąbrową Górniczą jechały do Łodzi z planem przywiezienia kolejnych trzech punktów.

Pierwszy set był bardzo wyrównany. Pilanki grały dość dobrze i nie pozwalały rozpędzić się zawodniczkom z Łodzi. W końcówce jednak zabrakło trochę zimnej głowy i to ŁKS wygrał pierwszego seta do 23.

Drugi set łudząco przypominał premierowe starcie tego meczu. Pilanki dobrze reagowały na to co robiły zawodniczki z Łodzi i długo nie pozwalały podopiecznym trenera Maska odskoczyć. W końcówce jednak znów zabrakło trochę koncentracji i było już 2:0.

Po dziesięciominutowej przerwie lepiej w mecz weszły zawodniczki zespoły gospodarzy. Łodzianki wypracowały sobie kilku punktowe prowadzenie i mimo, że trener Pasiński starał się reagować nie udało się już odmienić losu seta i pilanki musiały uznać wyższość rywalek przegrywając do 19 i cały mecz 3:0

ŁKS Commercecon Łódź – Enea PTPS Piła 3:0
(25:23; 25:20; 25:19)

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Enea PTPS Piła; zdjęcie: Enea PTPS Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki