PUSS zaprasza na I Spartakiadę Studencką

Na I Spartakiadę Studencką zaprasza Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica w Pile. „Podczas tych zawodów, studenci reprezentujący katedry uczelni, zmierzą się w poważnych i nieco mniej poważnych rywalizacjach sportowych. Spartakiada, to również znakomita okazja do otwarcia Uczelnianego Centrum Sportu i Rekreacji (które funkcjonowało wcześniej pod nazwą Studium Wychowania Fizycznego i Sportu).

Do zobaczenia w hali sportowej PUSS w Pile (kampus akademicki, bud. K) już 28 listopada, o 13.00!” czytamy w zaproszeniu nadesłanym do naszej redakcji. Polecamy!


REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PUSS w Pile; zdjęcie: PUSS w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki