Qulturka i Dezerter - klub Barka pękał w szwach!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 16)

 

W sobotni wieczór 21 października w pilskim klubie Barka zagrały dwa zespoły: pilska Qulturka i warszawski Dezerter. To była nie lada gratka dla miłośników punk rocka. Klub pękał w szwach i dało się odczuć, że cały lokal podskakuje. To było bardzo energetyczne wydarzenie!

REKLAMA

Pilska Qulturka wyszła na scenę punktualnie o godz. 20 i już wtedy okazało się, że będzie to udany wieczór. Zespół zagrał dynamicznie i rozruszał tłumy. Po krótkiej przerwie na scenie pojawił się Dezerter. Zespół w składzie: Robert Matera – gitara, wokal, Krzysztof Grabowski – perkusja, Jacek Chrzanowski – gitara basowa udowodnił, że mimo ponadtrzydziestoletniej działalności nadal jest w formie. Na koncercie bawiły sie tłumy, trudno było nawet przedrzeć się przez rozśpiewaną i podskakującą publikę. Na zakończenie Dezerter zagrał najbardziej rozpoznawalny kawałek "Spytaj milicjanta". Oby więcej takich udanych koncertów w mieście nad Gwdą!

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marika Naskręt, zdjęcia: Marika Naskręt

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki