Razem dla Filipa Kaźmierczaka. Akcja trwa!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

Dzisiaj o godzinie 7.30 w niemieckim Tuebingen  prof. Martin Schuhmann rozpoczął operację usuwania guza mózgu u 11-letniego pilanina Filipa Kaźmierczaka. W Pile natomiast grupa #Razem dla Filipa Kaźmierczaka, prowadzi ostatnie  przygotowania do kolejnych  akcji charytatywnych na rzecz chłopca. Szczegóły poniżej i w galerii zdjęć.

REKLAMA

„Jesteśmy po rozmowie z profesorem Schuhmann\'em. Planuje on zupełnie inaczej niż w Centrum Zdrowia Dziecka dostać się do niechcianego gościa w mózgu Filipa. Być może uda się go usunąć w całości. Pół godziny temu mieliśmy jeszcze dodatkowy tomograf (zdjęcie). Operacja jutro o 07:30. Potrwa ok. 4 godz. plus proces wybudzania.(...)” - informował wczoraj ojciec chłopca Piotr Kaźmierczak,  na facebookowej stronie  #Razem dla Filipa Kaźmierczaka. Post - podobnie jak inne - zyskał setki polubień i komentarzy dodających otuchy operowanemu Filipowi i jego rodzicom oraz wzywających "Armię Filipa" - jak nazwano grupę #Razem dla Filipa Kaźmierczaka - do dalszych działań na rzecz chorego pilanina.  

W Pile trwają licytacje charytatywne oraz przygotowani do kolejnych akcji na rzecz chłopca, które zaplanowano na najbliższą sobotę 22 lutego:

1. Szkoła Podstawowa nr 11 w godzinach od 9.00 do 13.00 -  Mistrzostwa Piły klas II w Piłce Nożnej.

2. Galeria VIVO!  od 11.00 do 15.00 - „Pomagaj i bądź bezpieczny. Mundurowi Filipowi”. W programie wydarzenia znalazły się pokazy, podczas których strażacy, policjanci i ratownicy medyczni zaprezentują tajniki swojej pracy oraz sprzęt, którego używają do jej wykonania. Będą też liczne konkursy, stoiska wystawiennicze oraz wiele innych atrakcji.

3. Restauracja „Stajnia” - o  godzinie 19.00 rozpocznie się charytatywny „Bal karnawałowy”, którego organizatorem jest dyrekcja i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 11.

Więcej szczegółów na temat przygotowywanych akcji na plakatach w galerii zdjęć. 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Kaźmierczak, Razem dla Filipa Kaźmierczaka /Facebook/; zdjęcie: Piotr Kaźmierczaak, Razem dla Filipa Kaźmierczaka /Facebook/

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki