RCK dla dzieci

W tym tygodniu RCK przygotowało 3 wakacyjne atrakcje dla dzieci. Ich rozkład podajemy poniżej.
 

REKLAMA

We wtorek 8 sierpnia o godz. 11.00 warto przybyć na plac Konstytucji 3 Maja, gdzie odbędzie się spektakl teatralny w wykonaniu Wędrownego Teatru Lalek "Małe Mi". Pięćdziesięciominutowe przestawienie zatytułowane "Fintikluszki" to tajemnicza opowieść o zapomnianych drobiazgach.

W czwartek 10 sierpnia o godz. 10.00 w Klubie Seniora przy ul. Bydgoskiej 68 najmłodsi wykonają biżuterię z modeliny. Grupa liczyć będzie do 12 osób. W warsztatach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 8 lat. Zapisy pod numerem telefonu: 67 210 5007.

W piątek 11 sierpnia o godz. 11.00 na placu Konstytucji 3 Maja odbędą się Muzyczne Warsztaty Owocowe. Jeśli chcecie wiedzieć, jak wykonać można instrumenty z niecodziennych materiałów - warzyw i owoców, koniecznie zobaczcie! Spotkanie potrwa 50 minut.
 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marika Naskręt, RCK

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki