RCK dla dzieci

W tym tygodniu RCK przygotowało 3 wakacyjne atrakcje dla dzieci. Ich rozkład podajemy poniżej.

We wtorek 8 sierpnia o godz. 11.00 warto przybyć na plac Konstytucji 3 Maja, gdzie odbędzie się spektakl teatralny w wykonaniu Wędrownego Teatru Lalek "Małe Mi". Pięćdziesięciominutowe przestawienie zatytułowane "Fintikluszki" to tajemnicza opowieść o zapomnianych drobiazgach.

W czwartek 10 sierpnia o godz. 10.00 w Klubie Seniora przy ul. Bydgoskiej 68 najmłodsi wykonają biżuterię z modeliny. Grupa liczyć będzie do 12 osób. W warsztatach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 8 lat. Zapisy pod numerem telefonu: 67 210 5007.

W piątek 11 sierpnia o godz. 11.00 na placu Konstytucji 3 Maja odbędą się Muzyczne Warsztaty Owocowe. Jeśli chcecie wiedzieć, jak wykonać można instrumenty z niecodziennych materiałów - warzyw i owoców, koniecznie zobaczcie! Spotkanie potrwa 50 minut.

Źródło: Marika Naskręt, RCK