Seniorki zatańczyły dla przedszkolaków

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 18)

 

„Pozytywka” to tytuł spektaklu, który wczoraj w Tetrze Miejskim pilskim przedszkolakom, zagrał Teatr Tańca „Balans”, działający przy Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych. Dzieci żywo reagowały na pantomimę odgrywaną na scenie.

REKLAMA

Teatr Tańca „Balans” działa w funkcjonującym w ramach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych od 1 kwietnia  2014 roku. Od tego czasu seniorki występujące pod opieką Danuty Kujawińskiej – choreografa i reżysera – zagrał dziesiątki spektakli, przygotowanych na okolicznościowe uroczystości organizowane przez CAOSiN z okazji np. Dnia Matki, Dnia Dziecka, czy święta wiosny. W 2016 roku Teatr Tańca Balans zajął pierwsze miejsce w kategorii taniec podczas ogólnopolskiego 17 Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniorów „ARS”. Jak podkreślają panie występujące w Teatrze Tańca, inspiracją dla „Balansu” jest amerykańska tancerka Isadora Dancan, a repertuar przeznaczony dla publiczności w każdym wieku,  oparty jest na zróżnicowanej muzyce: od klasycznej, przez współczesną, do hip-hopu.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcia: Piotr Gadzinowski

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki