Szczepienia - nowe kryterium podczas naboru do przedszkoli

Zarządzenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących projektu Uchwały Rady Miasta Piły, w sprawie: ustalenia kryteriów, wraz z liczbą punktów branych pod uwagę podczas przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Piła, podpisał Prezydent Miasta Piły.

REKLAMA

Jak podkreślił prezydent Piotr Głowski, kryterium szczepień ma zostać wprowadzone podczas  rekrutacji, dla zapewnienia bezpieczeństwa nie tylko wszystkim dzieciom uczęszczającym do przedszkoli, ale również pracownikom tych placówek oraz rodzinom przedszkolaków.   Dlatego  szczepienie dzieci, będzie drugim co do ważności kryterium – po nauce i pracy rodziców – jakie będzie brane pod uwagę, podczas rekrutacji do pilskich publicznych przedszkoli. Nowe kryteria – jeśli dani przyjmą proponowany projekt uchwały – będą obowiązywać podczas naboru na rok szkolny 2020/2021. 

Konsultacje w tej sprawie prowadzone będą od 4 - 18 grudnia. Swoje opinie można zgłaszać na piśmie, albo droga internetowa. Na16 grudnia -  dla zainteresowanych rodziców i opiekunów prawnych - zaplanowane zostało natomiast spotkanie konsultacyjne.  


To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl; zdjęcie: PP24.info.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki