Szkolenia dla przedsiębiorców

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

„Niepełnosprawny sprawny w pracy” oraz „ Jak zaoszczędzić czas i pieniądze zatrudniając osoby z niepełnosprawnością” - to tematy szkoleń, na które wspólnie z PFRON w Poznaniu  zaprasza Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski.

REKLAMA

Tematy szkoleń to:

1. „ Niepełnosprawny sprawny w pracy”- dla pracodawców, którzy nie zatrudniają osób niepełnosprawnych lub nie spełniają wskaźnika 6 % zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

2. „ Jak zaoszczędzić czas i pieniądze zatrudniając osoby z niepełnosprawnością”- dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne, którzy chcą ubiegać się o dofinansowanie do wynagrodzenia.
 
Obydwa szkolenia odbędą się dnia 8 listopada 2017 roku, ul. Dąbrowskiego 8 w Pile, Sala Beżowa. Pierwsze od godziny 11:00 do 12:30, drugie od 12:30 do 14:00. Szczegółowe programy obu szkoleń poniżej w galerii.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; grafika Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki