Szkolenie nordic walking dla niewidomych

REKLAMA

Celem szkolenia jest aktywizacja ruchowa osób niewidomych. W trakcie zajęć uczetnicy poznają prawidłową techniką chodzenia przy użyciu kijów do nordic walking, przy zastosowaniu prowadnic zaprojektowanych specjalnie dla niewidomych miłośników tej formy rekreacji. Szkolenie jest prowadzone na obiektach sportowych Piły.

- Na zaproszenie „Czarnych Panter” we wczorajszym szkoleniu, na terenie Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej - Curie, udział wziął Prezydent Piotr Głowski. Pogoda dopisała, a trening dostarczył wielu cennych umiejętności oraz był okazją do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu - informuje Jagoda Oburota, z Biura Prezydenta Miasta Piły.

Na szkolenie „Czarne Pantery” otrzymały od Gminy Piła wsparcie finansowe w wysokości 3 000 złotych.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: UM Piły, zdjęcia UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki