Sztywny Pal Azji zagrał udany koncert

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 25)

 

W piątek 13 października zagrały w Pile dwa znane zespoły - Maleo Reggae Rockers w Rockopolis i Sztywny Pal Azji w klubie Barka. Byliśmy na koncercie drugiego zespołu, poniżej prezentujemy zdjęcia z tego wydarzenia.
 

REKLAMA

Sztywny Pal Azji działa na polskiej scenie muzycznej już od trzydziestu jeden lat. Zespół pochodzi z Chrzanowa i gra wyjątkowego, charakterystycznego dla siebie rocka. Ślązacy w szkładzie: Leszek Nowak, Jarosław Kisiński, Paweł Nazimek, Zbigniew Ciaputa, Krystian Różycki, Wojciech Wołyniak wciąż są w formie. Na piątkowym koncercie mogliśmy usłyszeć przeboje takie, jak "Nieprzemakalni", "To jest nasza kultura", "Nie gniewaj się na mnie, Polsko. Oczywiście występ musiał zakończyć się bisem. Na zakończenie muzycy zagrali słynną balladę "Kolor czerwony", a wokalista Leszek Nowak zszedł ze sceny i zaśpiewał ten utwór z publicznością.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marika Naskręt, zdjęcia: Marika Naskręt

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki