Taneczno-teatralna podróż w czasie

„Lata 20 Lata 30”, to tytuł spektaklu który przygotował i prezentuje działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej Teatr Tańca "Balans".  Swoje przedstawienie aktorzy-tancerze pokazali niedawno w Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych przy ul. Spacerowej.

REKLAMA

Widowisko   osadzone jest w latach 20. i 30. XX wieku. W programie spektaklu znalazły się takie pozycje jak: „Gwiazdy Filmu”, etiuda pt. „List” – Mireille Mathien oraz „Paryska Kawiarenka”. które odbyło się w Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych przy ul.
 
- Występ ukazał niesamowitą pasję seniorów do teatru i sztuki oraz czynną postawę i zaangażowanie w działalność artystyczną – powiedziała będąca na widowni zastępca prezydenta Piły Beata Dudzińska i zaprosiła aktorów „Balansu” do aktywnego udziału w przyszłorocznych obchodach 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę i 100. Rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Teatr Tańca „Balans” funkcjonuje od 1 kwietnia 2014 roku w Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych w Pile, który prowadzi działalność w strukturze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pile. Opiekunem teatru jest pani Danuta Kujawińska - instruktorka, choreograf, reżyser, autorka i malarka.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, Magdalena Smoczyk: zdjęcia:Mgdalena Smoczyk

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki