Targi Pracy i Kariery już za miesiąc

„Mobilni na rynku pracy”, pod takim hasłem odbędą się VIII Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery. Termin 20 i 21 października, miejsce Inwest-Park, przy ulicy Dąbrowskiego 8.
 

REKLAMA

Tradycyjnie tradycyjnie zostały podzielone na dwie części.

Pierwsza - Targi Edukacyjne pod hasłem „Pilska Warsztatownia” - odbędzie się w piątek 20 października, w godzinach od 10.00 do 14.00.  Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to kontynuacja cyklu warsztatów prowadzonych przez trenerów personalnych, którzy zaprezentują młodzieży szkolnej ofertę: gier interaktywnych, ćwiczeń i pokazów.  Swoje propozycje uczniom szkół różnego szczebla edukacji zaprezentują pilskie szkoły ponadgimnazjalne, średnie oraz uczelnie wyższe. Nowością tego dnia będzie „Strefa Szkół Językowych”, w której zainteresowani będą mogli zdobyć informacje na temat: certyfikatów językowych jakie można uzyskać, metod nauczania dla dorosłych jak i dla dzieci, kosztów oraz dotacji dających możliwość nieodpłatnej nauki. Główną atrakcją „Targów edukacyjnych” będzie natomiast event naukowy pt. „Chemia z efektem łał”, który przeprowadzi gość specjalny, czyli Poznański Festiwal Nauki i Sztuki.

„Bądź mobilny na rynku pracy” to hasło, pod którym w sobotę 21 października w godzinach 0d 10.00 do 13.00, odbędą się Targi Pracy i Kariery. Jak zwykle odwiedzający będą mieli do dyspozycji: strefę doradców personalnych, strefę szkół językowych,  strefę Platformy Praca, strefę pracodawców, strefę kariery oraz nowość: strefę „Młoda mama wraca do pracy”.
 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, zdjęcie: P. Gadzinowski

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki