Termomodernizacja kolejnej komunalnej kamienicy

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej przeprowadzi termomodernizację kolejnej kamienicy pozostającej w zasobach miasta. Rada Miasta Piły przeznaczyła na ten cel 1 100 000 złotych. Warunkiem przeprowadzenia inwestycji i przyznania dotacji, było regulowanie na bieżąco przez mieszkańców budynku wszystkich opłat.  


REKLAMA

Budynek mieści się przy ulicy Wincentego Pola 15 i mieszka w nim 6 rodzin. W ramach inwestycji wykonane zostaną: centralna instalacja ciepłej wody użytkowej , nowoczesna instalacja centralnego ogrzewania z węzła cieplnego, ocieplanie stropodachów, ocieplanie ścian zewnętrznych (w tym fundamentowych), wymiana okien drewnianych, wymiana bramy wejściowej.

Celem termomodernizacji jest zwiększenie energooszczędności, zapewnienie bezpieczeństwa budynku oraz likwidacja zagrożeń związanych z eksploatacją kominów i eliminowanie emisji pyłów i gazów pochodzących z węglowych pieców grzewczych.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: MZGM w Pile; zdjęcie: PP24.info.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki