Trener wraca do Piły po 10 latach

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Adam Grabowski po 10 latach wraca do Enei PTPS Piła. Na stanowisku pierwszego trenera zastąpi Mirosława Zawieracza, który z przyczyn osobistych zrezygnował z prowadzenia pilskiej drużyny.

REKLAMA

„Trener Adam Grabowski jest świetnie znany wszystkim kibicom pilskiej siatkówki. Przez wiele lat pracował w PTPS-ie. Najpierw jako asystent Jerzego Matlaka – to właśnie wtedy PTPS odnosił największe sukcesy (zdobył m.in. cztery mistrzostwa Polski, trzy Puchary Polski i awansował do  Final Four Ligi Mistrzyń). W sezonie 2004/2005 przejął prowadzenie pilskiego zespołu w trakcie sezonu i wywalczył z nim brązowy medal mistrzostw Polski. Ponownie pracował w PTPS-ie jeszcze w sezonie 2009/2010. Trenerze, witamy w zespole!” - czytamy w komunikacie nadesłanym przez biuro prasowe Enei PTPS Pła.To może Cię także zainteresować:

Źródło: Enea PTPS Piła; zdjęcia: Enea PTPS Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki