Trzy młode siatkarki w składzie PTPS-u

Dwie 19-latki i jedna 18-letnia siatkarka podpisały kontrakty z Eneą PTPS Piła. Zawodniczki to: przyjmujące  Rozalia Hnatyszyn i Olga Markiewicz oraz atakująca Marta Janiszewska.

REKLAMA

Rozalia Hnatyszyn ma 19 lat i jest wychowanką UKS Trefl Gdynia. W latach 2014-2016 była zawodniczką Gedanii Gdańsk, a od 2017 roku reprezentowała barwy Budowlanych Łódź. W ostatnich latach grała również dla SMS-u Szczyrk, którego była uczennicą. Przyjmująca brała udział w Mistrzostwach Europy Kadetek oraz ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata Kadetek.

Marta Janiszewska to 19-letnia atakująca, wychowanka MMKS Maraton Świnoujście. Następnie reprezentowała barwy takich klubów jak Barnim Goleniów i SMS Police, z którym zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorek oraz dwukrotnie mistrzostwo II ligi. W sezonie 2018/2019 była zawodniczką SPS Volley Piła, w którego barwach wywalczyła wicemistrzostwo Polski juniorek.

Olga Markiewicz to 18-letnia wychowanka PSPS Chemik Police, w którego barwach występowała od 2012 do 2016 roku. W sezonie 2016/2017 rozpoczęła naukę w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Policach i tym samym dołączyła do zespołu SMS Police, w którego barwach dwukrotnie zdobyła mistrzostwo II ligi oraz brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorek.

Skład Enei PTPS Piła na sezon 2019/2020:

rozgrywające: Sylwia Bolimowska, Emilia Szubert

atakująca: Marta Janiszewska

przyjmujące: Paula Słonecka, Oliwia Urban, Aleksandra Kazała, Rozalia Hnatyszyn, Olga Markiewicz

środkowe: Karolina Bednarek, Gabriela Ponikowska, Judyta Gawlak

libero: Magdalena Saad, Anna Pawłowska

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Enea PTPS Piła; zdjęcie: Enea PTPS Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki