Uwaga drogie panie! Na stres najlepszy boks!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 7)

 

Dziesięć kobiet rozpoczęło treningi bokserskie w Hali Sportów Walki w Pile. Zajęcia odbywają się w każdy piątek wieczorem, a prowadzi je certyfikowany trener Sławomir Nowicki

REKLAMA

- Są to zajęcia dla pań na co dzień zapracowanych, siedzących za biurkiem, które po całym tygodniu pracy mogą przyjść na ring, poboksować w worek, wyrzucając z siebie stres i negatywne emocje. W zasadzie są to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami boksu, gdyż nie ma tutaj typowych walk czy sparingu – mówi Sławomir Nowicki.

Na razie na zajęcia uczęszcza 10 kobiet. Trener  ma jednak ambitne plany i zachęca do udziału wszystkie panie z Piły i okolic. Grupa może liczyć nawet 25-30 osób, więc zostało jeszcze sporo wolnych miejsc.

- Dopiero zaczynamy, a ja mam nadzieję, że skoro panowie w Pile nie chcą ćwiczyć boksu, to może uda mi się właśnie z kobietami – zaprasza trener Nowicki i dodaje.: - Kobietom chce się bardziej, nie odpuszczają, proszą o kolejne zestawy ćwiczeń, jak również same proponują elementy, które chcą abym wprowadził do treningu.
 
Zajęcia odbywają się w każdy piątek od godziny 19 do 20 w Hali Sportów Walki przy ulicy Sportowej 11. Ich miesięczny koszt to zaledwie 30 zł. W imieniu trenera Sławomira Nowickiego serdecznie zapraszamy, a sami polecamy.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, Jagoda Oburota; zdjęcia: Jagoda Oburota

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki