Uwaga kierowcy: od 16.00 do 18.00 omijamy plac Staszica

Urząd Miasta Piły informuje, że dzisiaj od godziny 16.00 do 18.00, wyłączone zostaną częściowo dla ruchu samochodów i motocykli ulice: 11 Listopada i 14 Lutego oraz plac Staszica. Utrudnienia związane są z wizytą Mikołaja z Rovaniemi, który w wyżej wymienionym czasie spotka się z najmłodszymi pilanami na placu Staszica, skąd ze swoimi wielbicielami, przejedzie  uroczystą paradą na plac Konstytucji 3 Maja. Organizatorzy przepraszają kierowców za utrudnienia, proszą wyrozumiałość i zapraszają  na spotkanie  z Mikołajem.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: UM Piły; zdjęcie: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki