Uwaga przedsiębiorcy i rzemieślnicy! /ZAPROSZENIE/

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

9 maja br. w godzinach 10.00- 12.00 w Inwest-Park j przy ul. Dąbrowskiego 8 w Pile, odbędzie się  meeting pt. „Przekonać nieprzekonanych. + 15 dla biznesu i rzemiosła”, podczas którego  zaprezentowane zostaną możliwości wpływania pracodawców na profile kształcenia zawodowego i dualnego młodzieży. W meetingu uczestniczyć będą przedstawiciele: Państwowej Inspekcji Pracy, Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej, Inwest-Parku, Wielkopolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP i Cechu Rzemiosł Różnych w Złotowie.  Organizatorami  wydarzenia są natomiast: Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski i Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego w Pile. Więcej szczegółów na plakacie w galerii zdjęć. Polecamy!

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl; zdjęcie: PP24.info.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki