Uwaga! Zaginęła 77-letnia pilanka!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Rodzina i policja poszukują 74-letniej Zuzanny Steinke z Piły. Kobieta wyszła z domu w piątek 10 stycznia i do tej pory nie ma z nią kontaktu. Zaginiona ma około 150 cm wzrostu i ubrana była: w kurtkę koloru ciemnobrązowego, spodnie, czarne buty i jasny beret.  Wszystkie osoby, które widziały panią Zuzannę lub mają informacje na jej temat  proszone są o pilny kontakt z dyżurnym pilskiej komendy pod nr tel. 67 353 15 60 lub 112.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Pile; zdjęcia:archiwum rodzinne

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki