W Dobrzycy powstanie leśny amfiteatr

Projekt pod nazwą „Leśny Amfiteatr w Dobrzycy”, przygotowany przez sołectwo Dobrzyca z gminy Szydłowo, został nagrodzony przez komisję 10.  edycji konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”.  Dotacja wyniesie 25 5000 złotych.

REKLAMA

„Leśny amfiteatr” powstanie przy położonym w lesie bosku piłkarskim.

- Miejsce zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Doskonale zaaranżowane boisko z piękną murawą, a obok jeszcze kawałek terenu, który zostanie znakomicie zagospodarowany. Szczerze mówiąc, nie miałem pojęcia, że w Dobrzycy znajduje się tak piękny zakątek. Gratuluję –  stwierdził członek zarządu województwa wielkopolskiego Jacek Bogusławski, który w imieniu samorządu wojewódzkiego – wraz z wójtem Tobiaszem Wiesiołkiem – podpisał umowę, dotyczącą przekazania dotacji.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: UMWW w Poznaniu; zdjęcie: UMWW

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki