W strefie przemysłowej powstanie kolejna fabryka

Funkcjonująca w Pile firma „TOP FENCE” Jarosław Grześkowiak,  zmierza w rejonie ulicy Wawelskiej wybudować: halę produkcyjną, magazyn  oraz biurowiec. Nowa fabryka powstanie na dwóch działkach przy ulicy Magazynowej,  których  „TOP FENCE” - na podstawie podpisanego dzisiaj aktu notarialnego - jest wieczystym użytkownikiem. Cena jaką miasto uzyskało w przetargu, to ponad 706 tysięcy złotych.

REKLAMA

- Do zainwestowania w tym miejscu skłoniło nas dobre położenie działki oraz konieczność zlokalizowania firmy w jednym miejscu. W tej chwili bowiem działamy w trzech punktach miasta, co powoduje określone problemy i nie jet dla nas korzystne – powiedział po podpisaniu aktu notarialnego właściciel „TOP FENCE” Jarosław Grześkowiak i dodał: - W tej chwili jesteśmy na początku drogi i rozmawiamy z architektem o projekcie. Z zakończeniem inwestycji chcemy się z zmieścić w wyznaczonym terminie 3 lat. Oczywiste jest także, że zamierzamy się rozwijać, a co za tym idzie  i zwiększyć zatrudnienie.

Firma „TOP FENCE” specjalizuje się w produkcji konstrukcji, bram oraz ogrodzeń ze stali oraz jest przedstawicielem handlowym największych polskich marek tej branży. 


 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcie: Piotr Gadzinowksi

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki