W trosce o bezpieczeństwo cyklistów

REKLAMA

Spotkanie, które odbyło się na pl. Zwycięstwa zorganizowali policjanci z Zespołu Profilaktyki Społecznej Komendy Powiatowej Policji w Pile.
 
- Fani dwóch kółek mieli okazję porozmawiać z policjantami o nurtujących ich zagadnieniach z ruchu drogowego z punktu widzenia rowerzysty. Wszyscy zebrani otrzymali od funkcjonariuszy kamizelki oraz opaski odblaskowe, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa zarówno rowerzystów jaki i pieszych. W trakcie spotkania każdy z uczestników przystąpił do programu Komendy Powiatowej Policji w Pile pn. „Rower na zdjęciu”. Akcja ta polega na zrobieniu zdjęcia roweru oraz nadaniu mu indywidualnego numeru, który naniesiony zostaje specjalnym znakopisem na jego ramę. Zdjęcia zostały dopisane do przygotowanej bazy. Każdy właściciel roweru otrzymuje również ulotkę ostrzegającą przed kradzieżami oraz deklarację przystąpienia do programu, którą sam wypełnia - relacjonuje zespół prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pile.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, KPP w PIle; zdjęcia: KPP w PIle

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki