Wakacje są fajne, ale nie dla wszystkich

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 13)

 

W Polsce nie brakuje już miejsc, w które można zabrać czworonożnego przyjaciela. Są też hotele - w Pile także - w których można zostawić zwierzę na czas wyjazdu.  Mimo to wystraczył miesiąc wakacji i letnich urlopów, by do schroniska trafiły psy, które dotychczasowym właścicielom przeszkadzały w wypoczynkowych planach. Poniżej publikujemy zdjęcia ofiar ludzkiego okrucieństwa i bezmyślności w nadziei, że znajdą się prawdziwi przyjaciele zwierząt. Szczegóły dot. adopcji na stronie:  http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/thumbnails.php. Kontakt ze schroniskiem: tel. 693 994 888. 

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, UM Piły; zdjęcia: Wetserwis

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki