Wakacyjna edukacja dźwiękiem i kolorem

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

„Wakacyjna Akademia Sztuki – Dziecko Potrafi”, to projekt edukacyjny podczas którego, wykorzystujący do nauki dźwięki i kolory. W Pile podczas zajęć Wakacyjnej Akademii Sztuki, dzieci poznają historię Polski z banknotów NBP  oraz w sposób przyjazny – jak podkreslają organizatorzy - nauczą się rozpoznawać zagrożenia drogowe.

REKLAMA

- Nasze  doświadczenie skutkuje z pewnością tym, że poprzez artystyczną zabawę dziecko wchłania ważne regułki związane z bezpieczeństwem, w sposób niezauważalny. Pozwalają one dzieciom unikać niebezpieczeństw, w sposób naturalny, bo same te zdarzenia stworzyły w świecie iluzji - podkreślają organizatorzy.

Zajęcia „Wakacyjnej Akademii Sztuki - Dziecko Potrafi” odbędą się 18 lipca na placu Konstytucji 3 Maja, w godzinach od 11.00 do 14.00. Szczegóły na plakacie, który publikujemy w galerii.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcie: Marika Naskręt

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki