Walkower dla Poznania. Poczucie krzywdy polonistów

Po raz kolejny sędzia przerwał w Pile zawody żużlowe z powodu „niebezpiecznego stanu technicznego toru.” Tym samym mecz 2. Ligi Żużlowej pomiędzy Euro Finannce Polonia Piła, a Power Duck Iveston PSŻ Poznań, zakończył się walkowerem 40 do 0 dla gości. Zarząd pilskiego klubu winą za zaistniałą sytuację obciąża komisarza toru Grzegorza Janiczaka, który w sobotę (dzień przed zawodami), nakazał zbronowanie i polanie wodą wcześniej przygotowanego toru. Władze Polonii Piła zapowiadają złoże nie odwołania od decyzji sędziego oraz rozważają wycofanie klubu z udziału w rywalizacji ligowej. Przypomnijmy, że tydzień wcześniej z tych samych powodów odwołany został w Pile turniej o "Złoty kask". 


REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl; zdjęcie: PP24.info.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki