WARP informuje. Dotacje do wzięcia! (KOMUNIKAT)

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Pile zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Wspieraj rynek pracy z WRPO! – pozyskaj dotację na żłobki i kluby malucha, aktywizację zawodową oraz outplacement”, które odbędzie się o godzinie 17.01.2018 roku w godz. 09:00-11:00,  w siedzibie WARP przy ulicy Grunwaldzkiej 2.
 

REKLAMA

Cel spotkania:
Celem spotkania jest przedstawienie możliwości wsparcia ze środków unijnych na rozwój żłobków i klubów malucha, aktywizacji zawodowej oraz outplacementu.

Do kogo kierowane jest spotkanie:
Spotkanie skierowane jest do podmiotów prowadzących działalność w zakresie żłobków i klubów malucha oraz osób zainteresowanych aktywizacją zawodową.

Uwaga!
Informujemy, iż zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane będą do dnia 15.01.2018 r. do godziny 12:00. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
 
Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go poprzez e-mail na adres: infoUE-pila@warp.org.pl

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa zostanie przesłane przez organizatora na wskazany przy rejestracji e-mail do dnia 15.01.2018 r. do godziny 15:00.

Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej: http://warp.org.pl/wez-udzial-spotkaniu-dowiedz-sie-pozyskac-dotacje-zlobki-kluby-malucha/

Agnieszka Zaremba - specjalista ds. funduszy europejskich Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.
 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: WARP w Pile; zdjęcie: WARP w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki