WARP informuje. Dotacje do wzięcia! (KOMUNIKAT)

03.01.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #warp w pile   #fundusze europejskie   #wrpo   #szkolenie   #dotacje   

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Pile zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Wspieraj rynek pracy z WRPO! – pozyskaj dotację na żłobki i kluby malucha, aktywizację zawodową oraz outplacement”, które odbędzie się o godzinie 17.01.2018 roku w godz. 09:00-11:00,  w siedzibie WARP przy ulicy Grunwaldzkiej 2.
 

Cel spotkania:
Celem spotkania jest przedstawienie możliwości wsparcia ze środków unijnych na rozwój żłobków i klubów malucha, aktywizacji zawodowej oraz outplacementu.

Do kogo kierowane jest spotkanie:
Spotkanie skierowane jest do podmiotów prowadzących działalność w zakresie żłobków i klubów malucha oraz osób zainteresowanych aktywizacją zawodową.

Uwaga!
Informujemy, iż zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane będą do dnia 15.01.2018 r. do godziny 12:00. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
 
Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go poprzez e-mail na adres: infoUE-pila@warp.org.pl

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa zostanie przesłane przez organizatora na wskazany przy rejestracji e-mail do dnia 15.01.2018 r. do godziny 15:00.

Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej: http://warp.org.pl/wez-udzial-spotkaniu-dowiedz-sie-pozyskac-dotacje-zlobki-kluby-malucha/

Agnieszka Zaremba - specjalista ds. funduszy europejskich Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.
 

To może Cię także zainteresować:
WOŚP: Rejs z prezydentem Głowskim
Zabytkowe organy będą wyremontowane!
WOŚP: Stokłosa zatrudnił Komarowskiego

red. | źródło: WARP w Pile; zdjęcie: WARP w Pile