Weekendowe formy aktywności

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Najważniejszym wydarzeniem tego weekendu jest bez wątpienia 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegółowy harmonogram prezentowaliśmy niedawno na naszym portalu. Co ciekawego czeka nas jeszcze pod koniec tego tygodnia?

REKLAMA

Na uwagę zasługuje niedzielna impreza w RCK związana z WOŚP-em. Odbędą się tam koncerty, pokazy zespołów tanecznych, licytacje, prezentacja motocykli, pokazy sztuk walki, pokaz sprzętu kryminalistycznego, gabinet fryzjerski, weterynaryjny, punkt udzielania pierwszej pomocy, stoiska i wiele innych atrakcji. Start o godz. 14.30.
Przypomnijmy, że do akcji charytatywnej przyłączyły się też pilskie szkoły – SP 2, SP 3 czy SP 12, które zapraszają wszystkich, nie tylko uczniów i ich rodziców. Na stadionie przy ul. Okrzei o godz. 17.00 odbędzie się piknik połączony z koncertami, a w hali widowiskowo-sportowej PWSZ przy ul. Podchorążych o godz. 12.15 – mecz charytatywny.
Poza wzięciem udziału w imprezach charytatywnych, polecamy wyjście do kina. Kino Helios przygotowało premierę – komedię polskiej produkcji pt. „Narzeczony na niby”. W roli głównej Julia Kamińska. Jak podaje kino Helios, „Narzeczonego na niby” pokochają ci, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie. W ten weekend wciąż można obejrzeć II cz. przygód misia Paddingtona, „Jumanji”, „Studniówkę” czy „Gotowych na wszystko”.
 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marika Naskręt

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki