Weekendowe formy aktywności

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #weekend   #kultura   #koncert   #wośp

Najważniejszym wydarzeniem tego weekendu jest bez wątpienia 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegółowy harmonogram prezentowaliśmy niedawno na naszym portalu. Co ciekawego czeka nas jeszcze pod koniec tego tygodnia?

Na uwagę zasługuje niedzielna impreza w RCK związana z WOŚP-em. Odbędą się tam koncerty, pokazy zespołów tanecznych, licytacje, prezentacja motocykli, pokazy sztuk walki, pokaz sprzętu kryminalistycznego, gabinet fryzjerski, weterynaryjny, punkt udzielania pierwszej pomocy, stoiska i wiele innych atrakcji. Start o godz. 14.30.
Przypomnijmy, że do akcji charytatywnej przyłączyły się też pilskie szkoły – SP 2, SP 3 czy SP 12, które zapraszają wszystkich, nie tylko uczniów i ich rodziców. Na stadionie przy ul. Okrzei o godz. 17.00 odbędzie się piknik połączony z koncertami, a w hali widowiskowo-sportowej PWSZ przy ul. Podchorążych o godz. 12.15 – mecz charytatywny.
Poza wzięciem udziału w imprezach charytatywnych, polecamy wyjście do kina. Kino Helios przygotowało premierę – komedię polskiej produkcji pt. „Narzeczony na niby”. W roli głównej Julia Kamińska. Jak podaje kino Helios, „Narzeczonego na niby” pokochają ci, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie. W ten weekend wciąż można obejrzeć II cz. przygód misia Paddingtona, „Jumanji”, „Studniówkę” czy „Gotowych na wszystko”.

Pieniądze na bezpłatne porady prawne
13,6 litrów krwi od Tarpilu
Enea z PTPS-em na kolejny rok

red. | źródło: Marika Naskręt