Weekendowe koncerty

Weekend zapowiada się mroźnie? Nie siedź w domu, wyjdź do kina lub na koncert! Fani muzyki klasycznej z pewnością znajdą coś dla siebie.

REKLAMA

W sobotę 2 listopada o godz. 17.00 w Sali Miejskiej przy ul. Dąbrowskiego 8 odbędzie się KONCERT CHARYTATYWNY DLA MIRY. W programie koncerty: Avans Blues, Zbigniew Rolniczak z Czarnkowa, Leonard Luther z Bydgoszczy oraz licytacje i kiermasz charytatywny. Pozyskane środki przeznaczone będą na leczenie Miry chorej na szpiczaka.Wstęp wolny.

Tego samego dnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej w RCK posłuchać będzie można koncertu ROMANTYCY I JUBILAT. Konstanty Andrzej Kulka – skrzypce, Bartosz Koziak – wiolonczela, Marek Pijarowski – dyrygent, Orkiestra Filharmonii Poznańskiej, Ryszard Daniel Golianek – wprowadzenie do koncertu. Cena biletu: 40 zł.

W niedzielę o godz. 16.00 w sali widowiskowej w RCK odbędzie się ZAKOŃCZENIE DNI SENIORA. Wstęp wolny.

Z kolei w Sali Miejskiej przy ul. Dąbrowskiego 8 o godz. 18.00 zagra Bartłomiej Szopiński – uznany pianista, organista hammonda, kompozytor, dziesięciokrotnie nagrodzony statuetką "Pianista Roku", koncertował u boku takich artystów, jak: Phil Guy, Jonny Rawles, Kate Moss, Kara Grainger, Larry McRay. Cena biletu: 25 zł.

A już od poniedziałku na placu Staszica Pilski Jarmark Świąteczny. W świąteczny nastrój już teraz wprowadza kino Helios, w którym zobaczyć można filmy takie, jak „Cicha noc”, „Listy do M. 3” czy animację „Pierwsza gwiazdka”.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marika Naskręt, RCK, zdjęcia: RCK

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki