WOŚP: 7429 zł za wspólne gotowanie dla Orkiestry!

1976 złotych to najwyższa kwota zadeklarowana w aukcji „Gotuj z Bosackimi i Głowskimi w Dolinie Aniołów”, która na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zakończyła się wczoraj o godzinie 21.12 w serwisie aukcyjnym Charytatywni Allegro. Wszystko wskazuje jednak na to, że na konto WOŚP wpłynie znacznie więcej pieniędzy, ponieważ zgodnie z zasadami aukcji zwycięzcami licytacji, są cztery najwyższe oferty, które zsumowane dają kwotę aż 7429 złotych. W nagrodę zwycięzcy licytacji i cztery osoby towarzyszące (razem 20 osób), wezmą udział w kulinarnych warsztatach oraz wspólnym gotowaniu i biesiadowaniu, które przygotują i przeprowadzą: Katarzyna i Marcin Bosaccy oraz Magdalena i Piotr Głowscy.

REKLAMA

By tak się stało osoby, które w licytacji zadeklarowały trzy najwyższe w kolejności kwoty – poza zwycięską, która jest pobierana automatycznie – muszą dokonać wpłat na konto WOŚP-u.  Jeśli tak się stanie to do 1976 zł, dodać trzeba drugą ofertę w wysokości  1951 zł oraz dwie kolejne kwoty po 1701 zł. Razem daje to niebagatelną kwotę 7429 złotych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

- Niebawem podczas tradycyjnej konferencji prasowej spotkamy się z przedstawicielami zwycięskich drużyn. Zachęcamy licytujących do kontaktu z biurem prezydenta (bp@um.pila.pl) celem ustalenia sposobu realizacji aukcji. Jeżeli któraś z osób licytujących, znajdująca się na miejscu 2, 3 i 4 nie dokona wpłaty – zapowiada szef Biura Prezydenta Piły Bartosz Mirowski na portalu pila.pl

Przypomnijmy ponadto, że dotychczasowe aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które zainicjował  Prezydent Miasta Piły Piotr Głowski,  zasiliły konto WOŚP-u kwotą 39 977 złotych.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl, UM Pilły; zdjęcie: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki