WOŚP: W Pile jak w Polsce – jest rekord!

286 000 złotych zebrały do tej pory pilskie Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 135 000 złotych zebrano w sztabie działającym  w Regionalnym Centrum Kultury „Fabryka Emocji”, a działania sztabu przy Szkole Podstawowej nr 11 przyniosły WOŚP-owi 151 000 złotych  A to jeszcze nie koniec, trwają bowiem licytacje, z których dochód na pewno jeszcze bardziej poprawi ten wynik. Jeszcze do 21:12 między innymi, w serwisie aukcyjnym Charytatywni Allegro ,  można wylicytować udział w warsztatach kulinarnych, wspólnym gotowaniu oraz biesiadowaniu, które organizują: Magdalena i Piotr Głowscy oraz Katarzyna i Marcin Bosaccy. Przypomnijmy, że rok temu w Pile zebrano około 210 000 złotych.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl, UM Pilły; zdjęcie: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki