Współpraca z której każdy wyniesie korzyść

Klub Żużlowy Polonia Piła zaprasza przedsiębiorców z całego regionu, na drugie śniadanie biznesowe Polonia Biznes Klubu.

REKLAMA


- „Każdy uczestnik spotkania będzie miał okazję, aby opowiedzieć innym uczestnikom spotkania o swoim biznesie oraz jakich kontaktów poszukuje. Na naszych spotkaniach obecne są firmy z innych miast, a projekt Klubów Biznesu  obejmuje już ponad 2000 firm z kilku miast” – informuje klub na swojej stronie facebookowej.

Jaki jest cel powołania Polonia Biznes Klub?

- pomoc w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych;
- wspólnie szukanie oszczędności i proponowanie rozwiązań jak zmniejszać koszty funkcjonowania firmy;
-  wzajemna pomoc w zwiększaniu sprzedaży produktów lub usług;

Zarząd KŻ Polonia Piła liczy oczywiście, że dzięki funkcjonowaniu PBK, klub zyska nowych sponsorów, a co za tym idzie również upragniną i niezwykle rzadką w Polsce stabilność finansową. Projekt bowiem  skutecznie sprawdził się już w kilku klubach sportowych: Zagłębiu Lubin, Rakowie Częstochowa, Chojniczance Chojnice, Szkole Marcina Gortata, Miedzi Legnica, Olympicu Wrocław, Olimpii Grudziądz.

Śniadanie biznesowe Polonia Biznes Klubu odbędzie się 10 listopada w godzinach od 9.00 do 13.00 w restauracji „Stajnia”. W programie prezentacja projektu Polonia Biznes Klub, prezentacje firm uczestniczących w śniadaniu (czas 60 sekund) oraz rozmowy biznesowe.

Informacje na temat warunków uczestnictwa: e-mail : sekretariat@poloniapila.com lub tel. 664 265 782.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, KŻ Polonia Piła; grafika: KŻ Polonia Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki