Wspólnie pokibicujemy naszym w Rosji

Zorganizowanie strefy kibica na czas mundialu w Rosji zapowiada Urząd Miasta w Pile. Tak jak pięć lat temu, miejscem spotkań kibiców ma być Park na Wyspie

REKLAMA

- Będziemy się starali, żeby w Pile postała strefa kibica, żebyśmy wspólnie mogli przeżywać te wydarzenia Kontaktujemy się z decydentami praw telewizyjnych i mamy nadzieję, że uda nam się sprawnie strefę kibica zorganizować  - relacjonuje Piotr Głowski, prezydent Piły.

- Wiemy, że operatorem będzie Telewizja Polska i że - przez różnice w strefach czasowych - będzie to niełatwa operacja. Niekiedy będzie to przesunięcie o cztery a nawet pięć godzin. Ale jestem przekonany, że dla kibiców nie ma rzeczy niemożliwych i w strefie, którą chcemy zorganizować na Wyspie, pojawią się o każdej porze dnia lub nocy - mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pile, Dariusz Kubicki.

Przypomnijmy: strefę kibica również na Wyspie zorganizowano podczas EURO 2012. Jej łączny koszt - uwzględniający nie tylko licencję, ale i organizację i ochronę strefy, a także wynajęcie telebimów - wyniósł około 400 tysięcy złotych.

- Biorąc pod uwagę liczbę kibiców, którzy chcą wspólnie oglądać i przeżywać mecze naszej drużyny, będą to dobrze zainwestowane pieniądze – uważa prezydent Piły.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: piotr gadzinowski; grafika: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki