Wystawa plonów KORSO 2017

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 22)

 

Dzisiaj na placu Konstytucji 3 Maja odbyła się "Wystawa plonów KORSO 2017", podczas której  pilscy działkowcy pokazali wyhodowane przez siebie kwiaty, warzywa i owoce. Wystawę urozmaiciły występy pilskich artystów oraz ekologiczne warsztaty prowadzone przez przedstawicieli Związku Międzygminnego Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi. Zarówno prezentowane plony, jak i artystyczno-ekologiczny program wystawy cieszyły sie dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta.   

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, zdjęcia: P. Gadzinowski

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki